Maska čarodějnice s vlasy na halloween

Originální speciální masku čarodejnice bez pusy s vlasama vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti konkurenčním gumovým či umělohmotným maskám se...

Výrobce:REV
Číslo výrobku:27539
Dostupnost:skladem
Záruka:24 měsíců
969,00 Kč
Maska čarodějnice s vlasy na halloween

Popis produktu

Originální speciální masku čarodejnice bez pusy s vlasama vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti konkurenčním gumovým či umělohmotným maskám se v tomto případě jedná o masku velmi dobré kvality. S touto maskou získáváte na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru.

Tato maska čarodejnice bez pusy s vlasama má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Můžete s ní ohromit či potěšit nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro oči a nos. V latexové masce tak můžete dobře vidět a dýchat.

1ks masky (univerzální velikost pro dospělého člověka)

Tip: Pokud by Vás maska čarodejnice bez pusy s vlasama do očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Pokud by maska byla trochu větší, lze ji v zadní části vyložit molitanem, popřípadě látkou, poté by měla vaší ratolesti sedět jako ulitá.

Materiál: latex

Ověřeno zákazníky