Hlavolam Intellect Ball 138 překážek

3D hlavolam Intellect Ball. Originální provedení populárního prostorového hlavolamu, který vyzkouší vaše motorické schopnosti a postřeh.

Dostupnost:skladem
Záruka:24 měsíců
Původní cena:449,00 Kč

Zboží je momentálně neprodejné.

Hlavolam Intellect Ball 138 překážek

Popis produktu

Originální provedení populárního prostorového hlavolamu, který vyzkouší vaše motorické schopnosti a postřeh. Cílem je dostat kuličku jednou ze tří cest (každá je jinak obtížná) z počátečního bodu přes prostorové bludiště až do cílového bodu. Kuličku ovládá gravitace a bludiště vy, zvládnete tuto výzvu?

Intellect Ball je jeden z nejlepších a nejzábavnějších hlavolamů poslední doby. 3D hlavolam skrývající uvnitř plastové koule neuvěřitelné bludiště, ve kterém hráč musí navigovat malou ocelovou kuličku přes obtížné a záludné překážky. Bludiště obsahuje celkem 138 zajímavých překážek (bodů), přes které musíte postupně projít a tři kontrolní pozice. V případě nezdaru nemusíte začínat vždy od úplného začátku, ale pokračujete třeba od dvojky.
 

Princip hry je velmi jednoduchý – naklánět a otáčet průhlednou kouli (až o 360°) a provést tak kuličku přes všechny nástrahy až na samotný konec bludištěNeváhejte a prověřte svou trpělivost, prostorové myšlení, motoriku a koordinaci. Zabaví na dlouhé hodiny všechny děti i dospělé se špetkou smyslu pro zdolávání výzvy. 

Galerie

  • Hlavolam Intellect Ball 138 překážek
Ověřeno zákazníky