Maska černá ovce

Naši originální speciální masku černá ovce vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti konkurenčním gumovým či umělohmotným maskám se v tomto...

Výrobce:REV
Číslo výrobku:26493
Dostupnost:skladem
Záruka:24 měsíců
1299,00 Kč
Maska černá ovce

Popis produktu

Naši originální speciální masku černá ovce vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti konkurenčním gumovým či umělohmotným maskám se v tomto případě jedná o masku velmi dobré kvality. S touto maskou získáváte na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru.

Tato maska černá ovce má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Můžete s ní ohromit či potěšit nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro oči a nos. V latexové masce tak můžete dobře vidět a dýchat.

1ks masky (univerzální velikost pro dospělého člověka)

Tip: Pokud by Vás maska černá ovce do očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Pokud by maska byla trochu větší, lze ji v zadní části vyložit molitanem, popřípadě látkou, poté by měla vaší ratolesti sedět jako ulitá.

 Materiál: latex

Ověřeno zákazníky