Moje první Česko

Jak dobře vlastně znáte svoji zemi a svět, ve kterém žijete? Tato hra navazuje na velký úspěch hry Česko JUNIOR: Otázky a odpovědi, kterou si mnozí z vás velmi oblíbili.

Výrobce:Albi
Číslo výrobku:8590228011770
Dostupnost:skladem
Záruka:24 měsíců
659,00 Kč
Moje první Česko

Popis produktu

Jak dobře vlastně znáte svoji zemi a svět, ve kterém žijete? Tato hra navazuje na velký úspěch hry Česko JUNIOR: Otázky a odpovědi, kterou si mnozí z vás velmi oblíbili. Vytvořili jsme 2 000 nových otázek ve 2 úrovních obtížnosti, díky kterým mohou hru hrát nejen zkušení školáci, ale tentokrát i prvňáci a předškoláci.
Otázky byly testovány na dětech ze základních škol a týkají se nejen České republiky, ale vlastně celého světa, který děti každodenně obklopuje. Jsou rozděleny do 5 okruhů: Kultura, Moje vlast, Příroda, Rébusy a Různé. Během hry si nejen užijete spoustu zábavy, ale také se dozvíte mnoho zajímavých a užitečných informací.
K tomu, abyste ve hře zvítězili, budete kromě dobrých znalostí potřebovat i trochu štěstí. Jednoduchá pravidla umožňují, aby se do hry rychle zapojil úplně každý a celá rodina si tak užije spoustu společné zábavy.


Hra obsahuje:400 karet s 2000 otázky a odpověďmi
64 dílků pexesa
kostkomat
pravidla

Pro děti od 5 let
Pro 2 až 6 hráčů

Galerie

  • Moje první Česko
  • Moje první Česko
Ověřeno zákazníky