Pinart - 3D obrazce

Ocelové otisky Pin Art je klasická stolní hračka, která přetrvá věky. Ocelové otisky jsou skvělý způsob, jak vyrobit originální dekoraci, nebo jen tak strávit volný čas v...

Výrobce:Gadget Master
Číslo výrobku:932109
Dostupnost:skladem
Záruka:24 měsíců
499,00 Kč
Pinart - 3D obrazce

Popis produktu

Ocelové otisky Pin Art je klasická stolní hračka, která přetrvá věky. Ocelové otisky jsou skvělý způsob, jak vyrobit originální dekoraci, nebo jen tak strávit volný čas v kanceláři nebo doma.

Pomocí ocelových otisků můžete vytvořit cokoliv se vám zlíbí, stačí jen zatlačit předměty do kovového povrchu. Můžete si otisknout vaší ruku či jinou část těla, nebo zachytit obraz své oblíbené hračky.
Pin Art je nikdy nekončící zábava. Umožňuje vám vytvořit nespočetně mnoho modelů, a to jak ve volném čase, tak i v pracovní době! Vytlačte své jméno či otiskněte svoji tvář. Celá procedura trvá pár vteřin a pokud si budete přát změnit výtvor, stačí jen ocelové otisky otočit lícem dolů a povrch se sám vyrovná.
Ocelové otisky nejsou nijak nebezpečné. Kovové tyčinky vytvářející 3D efekt jsou kulatě zakončena, takže nemůže dojít ke zranění.

Rozměry: 19 ×14 cm

Galerie

  • Pinart - 3D obrazce
  • Pinart - 3D obrazce
  • Pinart - 3D obrazce
Ověřeno zákazníky